КЕТО ПЛАНдля схуднення, корекції та підтримки ваги

Кето дієта — це система харчування з певним співвідношенням макронутрієнтів в раціоні.  
Так, класична кето-дієта передбачає в раціоні 75 % жирів, 20 % білків, 5 % вуглеводів. Підходить для більшості людей.

Високо-білкове (спортивне) кето містить 60 % жирів, 35 % білків, 5 % вуглеводів. Підходить спортсменам силових видів спорту, людям які постійно тренуються з обтяженнями і мають потребу у більшій кількості білку.

Також може бути лікувальна, цільова або циклічна кето-дієта.

В більшості випадків ми використовуємо класичну і спортивну кето-дієти. Саме такі варіанти представлені у моєму кето плані. 

Загалом кето-дієта добре переноситься і підходить більшості людей. Втім, як і будь-яка система харчування, кето дієта має свої особливості і протипоказання. Тому при певних захворюваннях, або розладах харчової поведінки, використовувати її треба з обережністю або під контролем спеціаліста. Тож рекомендовано порадитись з лікарем, щоб мінімізувати можливі ризики.

Кето План для схуднення,корекції, підтримки ваги

Кето План

Що таке кето-план і що ви отримуєте:

Кето план складається з двох частин:
1. Інформаційна частина, що включає: - Все що потрібно знати про кето (біохімічні зміни в організмі, етапи кето-адаптації, «кето грип», робота основних систем організму при кето, тощо)- Формули для самостійного розрахунку калорійності і БЖВ (підрахунок базового обміну, підрахунок усіх денних енерговитрат, розрахунок норми калорій для схуднення, визначення співвідношення БЖВ для кето-дієти)
2. Кето раціон, що включає- Меню на тиждень для триразового харчування (з указанням калорійності та БЖВ)- Меню на тиждень для дворазового харчування (з указанням калорійності та БЖВ)- Як скласти свій раціон (інструкція і приклади)- 30 основних страв і 10 кето десертів (салати, страви на основі яєць, страви з м’яса, риби, птиці, кето супи, сирні закуски і білкові коктейлі, кето десерти, список рекомендованих і заборонених продуктів) - Вказано точну калорійність кожної страви і скільки вона містить білків, жирів і вуглеводів.- Кожна страва детально розписується (які продукти і їхня кількість в грамах)- До кожної страви додається рецепт (усі страви адаптовані під наші реалії, без екзотичних чи дорогих продуктів)

Вартість Кето Плану: 590 грн

Як замовити Кето-план:

Натиснувши на кнопку «замовити», ви перейдете до форми оплати. Після оплати я надішлю план на вашу електрону адресу. Обов’язково вказуйте коректну адресу електронної пошти. 
Якщо ви не отримали план протягом доби, перевірте папку «спам». Також при виникненні проблем з оплатою, або отриманням плану, ви можете написати мені, всі контактні данні є в розділі «контакти».

Illustration

Дмитро ГлєбовVIP - Тренер

Я персональный майстер-тренер з 15-річним досвідом роботи. Онлайн веденням займаюся 8 років. У мене закінчена вища освіта. Більше 10 сертифікатів по різним напрямкам у сфері фітнесу. Веду свої фітнес блоги, Автор YOUTUBE каналу c + 170 000 підписників. Більше 5000 моїх клієнтів досягли результату.

Результат

Мій YouTube

Мій відеоканал на YouTube успішно розвивається, я запрошую вас його відвідати, впевнений, ви знайдете для себе багато корисного.

Мій Instagram

Контакт

Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете мені написати

moc.liamg%40loohcsvobelg

Спасибо

Мы с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Made with