КЕТО ПЛАНдля схуднення, корекції та підтримки ваги

Кето дієта — це система харчування з певним співвідношенням макронутрієнтів в раціоні.  
Так, класична кето-дієта передбачає в раціоні 75 % жирів, 20 % білків, 5 % вуглеводів. Підходить для більшості людей.

Високо-білкове (спортивне) кето містить 60 % жирів, 35 % білків, 5 % вуглеводів. Підходить спортсменам силових видів спорту, людям які постійно тренуються з обтяженнями і мають потребу у більшій кількості білку.

Також може бути лікувальна, цільова або циклічна кето-дієта.

В більшості випадків ми використовуємо класичну і спортивну кето-дієти. Саме такі варіанти представлені у моєму кето плані. 

Загалом кето-дієта добре переноситься і підходить більшості людей. Втім, як і будь-яка система харчування, кето дієта має свої особливості і протипоказання. Тому при певних захворюваннях, або розладах харчової поведінки, використовувати її треба з обережністю або під контролем спеціаліста. Тож рекомендовано порадитись з лікарем, щоб мінімізувати можливі ризики.

Кето План для схуднення,корекції, підтримки ваги

Кето План

Що таке кето-план і що ви отримуєте:

Кето план складається з двох частин:
1. Інформаційна частина, що включає: - Все що потрібно знати про кето (біохімічні зміни в організмі, етапи кето-адаптації, «кето грип», робота основних систем організму при кето, тощо)- Формули для самостійного розрахунку калорійності і БЖВ (підрахунок базового обміну, підрахунок усіх денних енерговитрат, розрахунок норми калорій для схуднення, визначення співвідношення БЖВ для кето-дієти)
2. Кето раціон, що включає- Меню на тиждень для триразового харчування (з указанням калорійності та БЖВ)- Меню на тиждень для дворазового харчування (з указанням калорійності та БЖВ)- Як скласти свій раціон (інструкція і приклади)- 30 основних страв і 10 кето десертів (салати, страви на основі яєць, страви з м’яса, риби, птиці, кето супи, сирні закуски і білкові коктейлі, кето десерти, список рекомендованих і заборонених продуктів) - Вказано точну калорійність кожної страви і скільки вона містить білків, жирів і вуглеводів.- Кожна страва детально розписується (які продукти і їхня кількість в грамах)- До кожної страви додається рецепт (усі страви адаптовані під наші реалії, без екзотичних чи дорогих продуктів)

Вартість Кето Плану: 590 грн

Як замовити Кето-план:

Натиснувши на кнопку «замовити», ви перейдете до форми оплати. Після оплати я надішлю план на вашу електрону адресу. Обов’язково вказуйте коректну адресу електронної пошти. При оплаті через «Apple Pay» або «Google Pay» автоматично додається ваша електрона адреса, яку ви вказали при створені гаманця.
Якщо ви не отримали план протягом доби, перевірте папку «спам». Також при виникненні проблем з оплатою, або отриманням плану, ви можете написати мені, всі контактні данні є в розділі «контакти».

Illustration

Дмитро ГлєбовVIP - Тренер

Я персональный майстер-тренер з 15-річним досвідом роботи. Онлайн веденням займаюся 8 років. У мене закінчена вища освіта. Більше 10 сертифікатів по різним напрямкам у сфері фітнесу. Веду свої фітнес блоги, Автор YOUTUBE каналу c + 170 000 підписників. Більше 5000 моїх клієнтів досягли результату.

Результат

Мій YouTube

Мій відеоканал на YouTube успішно розвивається, я запрошую вас його відвідати, впевнений, ви знайдете для себе багато корисного.

Мій Instagram

Контакт

Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете мені написати

moc.liamg%40loohcsvobelg

Спасибо

Мы с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Made with