ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПЛАН ХАРЧУВАННЯ

Раціон харчування на кожен день, який буде розписаний персонально під Вас. Ви отримаєте ваш план, який зручно складений, інтуїтивно зрозумілий і адаптований під мобільні пристрої. До плану додаються пояснення і рекомендації для отримання максимального ефекту.

Раціон харчування для схуднення або нарощування м'язів

Illustration

Індивідуальний план харчування

вартість: 1200 грн 

● Ви можете обрати варіант інтервального харчування або традиційного дрібного харчування● Раціон враховує ваші параметри (зріст, вага, вік, побутова і фізична активність)● Я розраховую для вас калорійність раціону і співвідношення БЖУ● Підбір продуктів на основі ваших уподобань● Варіанти заміни страв● Ви матимите 7 варіантів меню● Раціон розрахований на 8-10 тижнів (указано як його коригувати впродовж цього часу)● Кожен прийом їжі детально розписаний (які продукти використовувати, їх вага, кількість і т. д.)● До кожної страви додається простий і доступний рецепт● Меню різноманітне і смачне (забудьте про варену грудку і гречку кожен день)

Illustration

Дмитро ГлєбовVIP - Тренер

Я персональный майстер-тренер з 15-річним досвідом роботи. Онлайн веденням займаюся 8 років. У мене закінчена вища освіта. Більше 10 сертифікатів по різним напрямкам у сфері фітнесу. Відомий фітнес-блогер, Автор YOUTUBE каналу з + 170 000 підписників, Тік-ток з + 273 000 підписників. Більше 5000 моїх клієнтів досягли результату.

Результат

Мій YouTube

Мій відеоканал на YouTube успішно розвивається, я запрошую вас його відвідати, впевнений, ви знайдете для себе багато корисного.

Мій Instagram

Контакт

Якщо у вас залишилися питання, ви завжди можете мені написати

moc.liamg%40loohcsvobelg

Спасибо

Мы с вами свяжемся

Can't send form.

Please try again later.

Made with