Дякую за придбання товару на моєму сайті! Тепер Ви отримаєте на вказану при оформленні електронну пошту придбану програму тренування, або план харчування. Перевірте папку "спам"
Якщо ви не отримали свій план чи програму протягом доби, напишіть мені на пошту, або в телеграм

Контакт

Illustration


ФОП Глєбов Дмитро ІвановичІПН 2800102013E-mail: moc.liamg%40loohcsvobelgЮр. адреса: м. Київ, вул. М. Майорова 7/61 

Доставка товарівДоставка товарів, замовлених на Сайті, здійснюється за допомогою відправки усіх необхідних доступів до товарів на імейл Користувача/ Покупця. Фактом приймання Товару Покупцем є оплата Товару. Скасування замовленняКористувач/Покупець має право скасувати замовлення надіславши запит на робочу електрону адресу виключно за умови, якщо матеріали не були скачані з диску, або файлообміннику де вони зберігаються, або не були відправлені на електронну пошту або в месенджер, та збережений розрахунковий документ (електронний документ, квитанцію, товарний чи касовий чек, квиток, талон або інший документ, що підтверджує факт отримання коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку).

Повернення та обмінЗгідно із Законом України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням.

ОплатаОплату картами Visa і Mastercard забезпечує сервіс онлайн-платежів Wayforpay.com. Служба підтримки: тел. +380 44 379 48 49, moc.yaprofyaw%40troppus

Політика конфіденційностіПоложення про обробку і захист персональних даних у базах персональних даних, володарем яких є продавець. Подивитись документ

Договір публічної оферти:ознайомитись


Усі права захищеноCopyright © 2022 Глєбов Дмитро

appstore
googleplay
Made with